Robert Pattinson Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Robert Pattinson Romania


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Twitter-Forum  Forum Blog  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 La multi ani Robert Pattinson romania!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Flutu`
Admin
Admin
Flutu`


Concursuri castigate :
La multi ani Robert Pattinson romania! Left_bar_bleue15 / 10015 / 100La multi ani Robert Pattinson romania! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Gemeni Numarul mesajelor : 7332
Data de inscriere : 14/04/2009
Nume : Flutu`
Varsta : 27
Localizare : Iasi

La multi ani Robert Pattinson romania! Empty
MesajSubiect: La multi ani Robert Pattinson romania!   La multi ani Robert Pattinson romania! EmptyJoi Apr 15, 2010 12:57 am

La multi ani Robert Pattinson romania! 28jy8m0

Un an? Deja a trecut un an? Inca nu-mi vine sa cred. Parca timpul nu s-a miscat atat de rapid, parca abia m-am apucat de forum, parca inca suntem al inceput. Dar nu e asa. A trecut un an, un an in care am stat impreuna si ne-am inceput a cunoaste. Au fost atatea idei impartite, incat nu pot sa uit totul. Imi lipsesc unele momente mai vechi. Prima luna impreuna a fost ceva frumos, eram mai multi, eram mai diferiti.
As vrea sa dau timpul inapoi si sa-l opresc. Cand? Pe vremea cand toata lumea era fericita.
Dar acum va plictisesc, probabil vreti sa stiti cum a inceput totul nu? Pentru ca ma indoiesc ca stiti.
Totul a inceput pe 13 aprilie, vroiam sa-mi fac un forum nou pentru ca deja celelalte nu mai imi placeau, iar eu tocmai imi gasisem o noua obsesie: Robert Pattinson. M-am interesat si am vazut ghiciti ce? Nu mai exista nici un forum in Romania dedicat lui. A doua zi m-am incapatanat si am stat de dimineata pana tarziu sa fac forumul, stateam pe messenger si vorbeam cu Crystal, care desi nu era ea mare fana a acceptat sa se inregistreze si sa ma ajute cu forumul o perioada. Abia tarziu in ziua acceea am trimis linkul si am aflat doritorii care urmau sa devina moderatori. Erau doar cateva posturi care s-au ocupat rapid ca vantul. Crystal era moderatoare globala, singura pe atunci care stiam ca chiar merita. In seara aia nu am putut sa mai stau mult, caci ochii mi se inchideau de atata somn. Imi aduc bine mainte ca pana si la baner gresisem scrisul din cauza somnului, pacat ca nu mai am vechiul baner, caci vi l-a fi aratat cu mare drag, a fost banerul care mi s-a lipit mie de suflet, pentru ca a fost inceputul a ceva nou. Primul baner bun a fost facut de Ada, era verde si pupsese o poza cu Rob in rolul lui Edward.
A doua zi deja depasisem recordul inregistrarilor de useri care fusese marcata in istoria mea cu forumurile, si credetima ca am avut multe inainte de acesta.
Cam acesta a fost inceputul, a fost mai greu la inceput sa comunicam, dar ne-am obisnuit si asa comunitatea noastra a devenit mai mare!

La multi ani Robert Pattinson Romania!

Acum am spus cateva cuvinte pentru cativa dintre voi aici.
Sus In jos
http://alexutzz-butterfly.blogspot.com/
Damon<3
Robert Pattinson
Robert Pattinson
Damon<3


Concursuri castigate :
La multi ani Robert Pattinson romania! Left_bar_bleue9 / 1009 / 100La multi ani Robert Pattinson romania! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Berbec Numarul mesajelor : 11727
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : mitoc, judetul botosani

La multi ani Robert Pattinson romania! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Robert Pattinson romania!   La multi ani Robert Pattinson romania! EmptyJoi Apr 15, 2010 1:04 am


La multi ani forumuleeeeee!!!!

Si in sfarsit un aaaan La multi ani Robert Pattinson romania! 513899
Un an de cand va cunosc fetelor: bzzu, didu, flutu, rux, maria Mad si sa nu uit de criis si iulia care le cunosc de mult mai mult timp.
Un an de cand m-am inregistrat pe primul meu forum :X
Forumul din care am invatat sa postez, sa pun imagini, sa fac topicuri La multi ani Robert Pattinson romania! 28471 si astfel m-am putut inregistra si pe altele:))
Stiu ca toti suntem o familie aici si chiar daca ne-am certat adeseori, pot avea incredere in voi La multi ani Robert Pattinson romania! 767472 La multi ani Robert Pattinson romania! 767472 La multi ani Robert Pattinson romania! 767472
Imi amintesc ziua primului rpg, in care se posta fara numar.
Sau ziua cand mi-am postat fiiic-ul ''My story'' La multi ani Robert Pattinson romania! 32798 Stiu ca era slabut, dar eram bucuroasa cand imi comenta cineva La multi ani Robert Pattinson romania! 270847
Si jurnalul meu :X Ce bucuroasa sunt ca l-am postat aici din vara Mad Imi aduc aminte multe acum, datorita lui Mad
La multi inca odata forumului!!! Sa mai aduci membri din astia La multi ani Robert Pattinson romania! 32798 La multi ani Robert Pattinson romania! 32798

Sus In jos
Kira
Best avatar
Best avatar
Kira


Concursuri castigate :
La multi ani Robert Pattinson romania! Left_bar_bleue9 / 1009 / 100La multi ani Robert Pattinson romania! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Berbec Numarul mesajelor : 3371
Data de inscriere : 01/05/2009
Nume : -
Varsta : 30
Localizare : Vaslui

La multi ani Robert Pattinson romania! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Robert Pattinson romania!   La multi ani Robert Pattinson romania! EmptyJoi Apr 15, 2010 1:15 am

LA MULTI ANI ROBERT PATTINSON ROMANIA!!!

Ahhh xD. Un An :X, ce frumos sunnaaa!!
Nu sunt eu inregistrata de un an, am cateva luni, dar stiu ca sunt, am fost si voi fii prietena buna cu cele de pe forum sau macar cu unele, care din punctul meu de vedere sunt mai comunicative >Very Happy<.

Felicitari!!!
Sus In jos
Fericire in rate
Most active user
Most active user
Fericire in rate


Concursuri castigate :
La multi ani Robert Pattinson romania! Left_bar_bleue30 / 10030 / 100La multi ani Robert Pattinson romania! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Gemeni Numarul mesajelor : 4376
Data de inscriere : 10/05/2009
Nume : Pixie
Varsta : 29
Localizare : Chicago

La multi ani Robert Pattinson romania! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Robert Pattinson romania!   La multi ani Robert Pattinson romania! EmptyJoi Apr 15, 2010 2:00 am

La multi ani Robert Pattinson Romania

Eu ma bucur ca ma aflu printre voi. Cuvintele pur si simplu nu vor sa imi iasa din gura.
Un an a trecut foarte repede aici.
Pe acest forum mi-am facut prieteni sau nu stiu cunoscuti. Cu ajutorul forumului am cunoscut-o pe Flutu a mea.
Acest forum mi-a ajuns la inima. Sper ca magia Robert Pattinson Romania sa nu apuna inainte de vreme. sper sa fim uniti si peste muuulti ani sa fim tot aici sa zicem "La multi Ani"

Yana va iubesteeeeeeeee
Sus In jos
Ilan<3
Miss Forum
Miss Forum
Ilan<3


Concursuri castigate :
La multi ani Robert Pattinson romania! Left_bar_bleue14 / 10014 / 100La multi ani Robert Pattinson romania! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Berbec Numarul mesajelor : 13165
Data de inscriere : 14/04/2009
Nume : Irina Alexandra
Varsta : 32
Localizare : Tulcea

La multi ani Robert Pattinson romania! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Robert Pattinson romania!   La multi ani Robert Pattinson romania! EmptyJoi Apr 15, 2010 2:59 am

My turn Smile Pai ce pot spune fetelor Smile
Vreau sa ii multumesc Alexandrei mai ales, ca ea mi-a inghitit mofturile si mai ales cand ma ofticam, incerca sa ma impace si sa imi faca pe plac. Mersi mult Smile
Sa iti dea Nenea de Sus sanatate sa ne mai tii aici si sa facem la cati mai multi ani impreuna. Aici pot spune ca mi-am legat si prietenii, stranse cat si mai 'largute'. Prima mea prietena a fost Ade. Inca tin minte cand a devenit pe forum, mai exact in rpg, surioara mea, defapt al personajului meu, al lui Daniel. Incet incet, cred ca ne-am apropiat incat.. peste cateva luni, ne-am vazut. Apoi, m-am apropiat usor de Rux, cat si de Maria... apoi a urmat Cristina, care e tati meu. Pot spune ca tin la toate fetele de aici. Toate avem un lucru in comun. Idolul nostru, Robert Pattinson pentru care exista si forumul dedicat lui. Ma bucur ca fac parte din stafful forumului, din familie. Cred ca asta a fost cam tot. Acum este timpul sa inchei, cu o urare...

Happy B`Day Robert Pattinson Romania!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





La multi ani Robert Pattinson romania! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Robert Pattinson romania!   La multi ani Robert Pattinson romania! Empty

Sus In jos
 
La multi ani Robert Pattinson romania!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Andrew & Robert`s home

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Robert Pattinson Romania :: Backstage :: Subiecte inchise :: De un an impreuna!-
Mergi direct la: