Robert Pattinson Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Robert Pattinson Romania


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Twitter-Forum  Forum Blog  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Dupa un an impreuna!

In jos 
+6
Angel
Diia
Mary
Ilan<3
Kira
Flutu`
10 participanți
AutorMesaj
Flutu`
Admin
Admin
Flutu`


Concursuri castigate :
Dupa un an impreuna! Left_bar_bleue15 / 10015 / 100Dupa un an impreuna! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Gemeni Numarul mesajelor : 7332
Data de inscriere : 14/04/2009
Nume : Flutu`
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Dupa un an impreuna! Empty
MesajSubiect: Dupa un an impreuna!   Dupa un an impreuna! EmptyJoi Apr 15, 2010 12:53 am

Deci cum in ultima verme cam toata lumea a fost ocupata m-am gandit ca nu o sa aveti timp sa ma autati cu ce vreau sa fac, asa ca m-am gandit sa pun pe cineva care sa 'vorbeasca' dupa ce a trecut un an de cand suntem impreuna.

Yana va vorbeste dupa un an impreuna.

    Nu stiu de ce am acceptat acest lucru. Oare sunt eu in stare sa descriu totul?
    Oare as putea eu sa cred ca am reusit in aceasta compunere sa incadrez tot ceea ce s-a intamplat pe acest forum?
    Un an. Imi suna sec in cap.


    Totul se intampla repede si trecutul nu se mai intoarce niciodata.
    Incerc sa imi amintesc tot. Dar poate nu am in minte absolut tot. Poate nu am amintiri cu acest forum.

    *
    Incep sa spun cate ceva despre fiecare in parte. Sau ma rog, cei care mi-au ramas in minte.

    Flutu – iti amintesti cat de mult te “suportam” la inceput? Imi parea absurda in unele lucruri. Dar a fost reala vorba “ Nu cunosti pe nimeni cu adevarat dupa niste cuvinte irosite la repezeala”. Asa a si fost. Am incercat sa te ignor dar era cam greu, tu erai si inca esti admina. Nu stiu unde am pierdut firul povestii. Poate in vara cand am neglijat cu totul acest forum. Insa eu ma bucur ca m-ai primit inapoi. Si , acum suntem foarte bune prietene. Mami te iubeste

    Buzzu – Tu mi-ai atras atentia inca de la inceput. Erai constiincioasa si nebuna. Esti foarte respectata pe forum si nu te sfiiesti sa zici totul verde in fata. Poate uneori doare acest lucru. Eu stiu cum este pentru ca l-am simtit pe pielea mea. Am vazut ca uneori pari dificila si nu accepti ca unii oameni sa dovedeasca ca pot face ceva pe forum. Imi pare rau.

    Didu – Tu esti o scumpa. Niciodata nu am avut un conflict sau ceva de impartit cu tine. Fiecare isi vedea de treaba. Esti o persoana care nu se baga in conflicte si care, chit ca nu ma cunostea m-a sustinut.

    Iulia – Tu mi-ai spus sa am grija cu flutu si apreciez acest lucru. Nu prea am vorbit cu tine. Insa am invatat ceva de la tine. Nu conteaza cine esti, cum arati sau cati ani ai , daca te simti bine in pielea ta stii sa te faci placuta. Multumesc ca mi-ai demonstrat acest lucru.

    Ade – Nu inteleg de ce aveam impresia ca nu ma suporti. Nici nu ma cunosteai , si nici nu ma cunosti. Oricum mie imi place cand ma mai intreceam cu tine la posturi. Sper sa reluam acest “joc”.

    Rux- Nu stiu daca ar trebuii sa vorbesc ceva despre tine. Nu te cunosc dar am vazut din comportamentul de pe forum ca esti o fire schimbatoare. Poate mai schimbatoare ca vantul. Oricum unele lucruri nu se zic.


    Andreea – chit ca nu te-am mai vazut de ceva timp pe forum te admir. Mi-ai aratat ca nu conteaza varsta pe care o avem atata timp cat ne simtim bine si tineri. Sper sa activezi dinnou.


    Mary – sa devii moderator aproape de inceput este ceva incredibil. Eu am incredere in tine si sper sa activezi pe forum cat mai mult. Mi-ar place sa discut cu tine.


    Maria – Sincer nu te cunosc. Nu stiu de ce dar vad ca ai avut o activitate destul de buna si indelungata pe forum. Acum nu prea te mai vad. Pacat


    Ar mai fi fete de adaugat insa eu nu ma simt in stare si in masura sa comentez despre ele.
    Nu imi vine sa cred ca a trecut un an.
    Un an cu bune si cu rele. Un an cu conflicte si prietenii noi.
    A fost un an plin si sper sa mai fie multi de-acum inainte. Noi suntem aici cu un scop: Robert Pattinson.
    Sper ca in urmatorul an sa nu fie conflicte , sa fie activitate, sa fie cat mai multi useri, cat mai multe fete passionate de scris , de RPatzz al nostru, de PhotoShop, de forum.
    Si acum la final, spuneti si voi nu e asa ca Flutu merita sa doarma pe pres?


    Yana .



Flutu` va vorbeste dupa un an impreuna.

    Acum as vrea sa va iau pe fiecare in parte si sa va spun cateva cuvinte, desi stiu ca nu toti pe care ii includ aici vor citi, dar simt nevoia sa va spun cateva cuvinte inainte de a incheia acest an impreuna. Dar inainte ceva pentru toti. Stiu ca nu am fost cel mai bun admin, si ca poate uneori va venea sa ma dati afara de pe forum, sau sa me bagati intr-o cusca ca sa va las in pace, dar totul ce am facut am crezut eu ca e mai bine. Stiu ca nu a fost cel mai bun lucru. Multe reguli nu? Stiu dar o sa se schimbe, totul a fost pentru acomodare mai mult, ca sa transform multe, si ca sa va dezobisnuiesc de vesnicul off-topic si spam.
    Acum o sa va iau in ordinea in care v-am cunoscut:

    Rux, ruxy meu. Tie cred ca-ti datorez cel mai multe. Te-am chinuit atat de mult sa-mi aduci useri pentru ca eu vroiam multi si am pierdut din vedere ce era mai important, activitatea. Oh si imi aduc aminte si cat te-am enervat cu mass-urile mele pana te-ai inregistrat, ai fost a 15-a care s-a inregistrat, dar eu deja te stiam de mult. Noi doua avem aproape 2 ani de cand ne stim si ne suportam reciproc, cred ac nu am stat niciodata suparate mai mult de 20 de minute. Iti simt lipsa pe forum acum, sincer, imi e dor de atunci cand concurai cu Bzzu pentru primul loc in top 10.

    Crystal, cred ca nu osa citesti ce scriu eu aici, dar tin totusi sa scriu. Ai fost prima persoana care mi-a inspirat deplina incredere, si cred ca singura care intr-o zi stiam de la inceput ca va deveni admina pe forum, dar ai plecat, si te inteleg, nu te judec. Imi lipsesti, nu stii cat, imi lipseste prietenia ta, legatura dintre noi s-a rcit, ne-am distantat, dar pentru mine inca ramai o foarte buna prietena si o frumoasa amintire.
    Ada, desi nici tu nu mai esti pe forum de mult am vrut sa scriu si pentru tine. Tu, ei bine la inceput cand ne-am cunsocut nu et prea stiam bine, dar mi-ai intrat pe sub piele. Mi-a devenit prietena, poate una mai buna ca cele din Iasi, tu mi-ai aratat si alte forme ale zambetului ca sa spun asa. Sper sa te intorci intr-o zi ep forum, daca nu vei ramane o frumoasa amintire.

    Maria, ah am uitat sa te pun dupa rux, scuze. Pe tine cand te-am cunsocut stiu ca ti-am lasat o impresie, si cubvintele tale nu o sa le uit niciodata „ati vazut-o pe butterfly aia? A facut 100 de posturi intr-o zi!”. Si acum rad cand imi amintesc. Imi lipsesti, stiu ca esti ocupata cu scoala, dar sper ca o sa intrii. Imi lipsesc intrecerile dintre noi pentru cea mai activa. Iti doresc tot norocul din lume cu publicarea cartilor pe care vrei atat de mult sa le lansezi.

    Alexandra(Bzzu) pe tine te-am cunsocut mai bine pe forum, dar te stiu de pe cel care-l aveam cu twilight. Ai fot activa inca din primele zile si inca mai esti, te-ai clasat in fruntea topului si ai renuntat al atatea pentru binele forumului, poate niciodata nu o sa-ti pot multumi indeajuns pentru tot ce ai afcutpesntru acest forum, stiu ca eu nu o arat, dar chiar iti multumesc. M-ai facut sa vad ca trebuie sa accept si ajutorul, mi-ai aratat ca poti folosi si nebunia pentru a te simti bine. Tu esti nebuna mea mica. Cum iti spunema la inceputmai stii? Babuta! Pentru ca erai cea mai mare de pe forum, erai bunicuta. Si intre noi s-au racit un pic legaturile nu? Stiu, si stiu ca e vina mea. Imi lipsesti, tu mi-ai fost ca o sora pot spune. Syiu ca te-am nedreptatit in multe lucruri, mai ales ac poate tu meritai cel mai mjutl sa devii admina, dar orgoliul m-a impiedicat sa o fac.

    Adelina, ade al meu. Mai stii cum ne-am cunoscut? Pe educat. Ah erai atat de zambareata si prima oara cand ai calcat pe chat erai fericita, asa mi s-a parut. Cand ai aparut si pe forum abia daca stiai sa postezi, dar ai devenit activa si in o luna si ceva m-ai intrecut in clasament. Stiu ca m-am luat de tine de n ori, dar asta fost pentru ca vroiam sa te invat cum e sa stai pe un forum, si ma bucur ca am reusit chiar daca relatia noastra nu mai e ca inainte. Te-ai schimbat, poate si eu, dar inca ramanem prietene nu? Iti simt lipsa uneori noapte tarziu pe forum cand ma ratacesc printre paginile pline cu posturile tale. Acum esti ocupata cu scoala, stiu, dar imi lipsesti si tu.

    Crisi, Cristina, de cate ori nu ne-am certat noi? Eu uan am pierdut numaratoarea, inca te aud spunand „Daca esti buna prietena cu admina ai post bun pe forum”, stii ca nu e asa. Eu am uitam mult la activitate, tu ai fost activa si inca esti uneori. Imi par erau ca poate nu te-am trata asa cum trebuia, poate ma fost eu prea rece si nu am stiut sa iti devin prietena. Nu ne-am cunoscut noi foarte bine, nu ne-am acordat niciodata intelegere una alteia, dar eu te inteleg, stiu ca nu sunt genul de persoana de care sa te atasezi usor.

    Diana, didu meu. Oh stiu bine cum te-am cunoscut. Si stiu cat de mult ma urai la inceput. Imi spuneai ca critic prea mult si nu stiu niciodata sa apreciez munca depusa. Mi-ai spus ca sunt perfectionista, inca mai crezi asta? Tu dintre toti mi-ai intrat mai greu pe sub piele, dar acum ca te cunosc chiar tin al tine, chiar foarte mult. Si daca citesti ce am scris eu aici vreau sa sii un lucu, oricat timp ar trece o sa-mi amintesc de tine cu drag. Mereu o sa fii didu meu cel mic si scump, chiar daca esti mai mare ca mine. Sa fii fericita la cei 16 ani draga, si daca intr-o zi legatura dintre noi nu o sa mai fie la fel sa stii ca nu o sa te uit atat de usor. Esti una din persoanele la care tin cel mai mult, esti in primul rand prietena mea si asta conteaza pentru mine acum.

    Iulia, si cu tine m-am certat de n ori. Ba chiar mai mult, am ajuns sa ne uram, si de ce? Pentru ce toata aceasta ura? Stiu ca-mi urai regulile si ca eram prea drastica. Tot mai crezi asta nu? Sper ca intr-o zi sa-i schimbi parerea. Stiu ca nu sunt cea mai dulce persoana posibila si ca ma manifestez nu toc mai bine, dar sa stii ca nu te-am urat cu adevarat niciodata. Sper sa ma intelegi intr-o zi, si sa ma ierti ca am fost atat de dura.

    Camy, credeai ca te-am uitat fix pe tine nu? Ah cum asa. Mi-ai intrat suor pe sub piele si ai stit sa ma faci sa tin la tine. Acum ne intelegem foarte bine si imi esti o buna prietena, legaturile dintre noi sunt inca intacte, ma bucur ca inca esti pe forum alaturi de mine, si la fel si in viata reala ca sa spun asa. Nu prea stiu ce sa-ti spun, caci am devenit mai bune prietene de curand. Iti spun un sincer multumesc. Pentru ce? Pentru ca ai fost alaturi de mine atunci cand ma avut nevoie si mi-ai sustinut deciziile. Oh si imbratiseaza-ti si sora din partea mea, nu ma adresez ei separat, pentru ca nu o cunosc mai bine, tu o stii mai bine ca mine.

    Ioana, ei bine la inceput nu te-am suportat, mai nimeni nu te-a suportat. Dar pana la urma ai reusit sa ma faci sa am atasez de tine. Am vorbit de cateva ori si ne-am inteles foarte bine, dar desi stam in acelasi oras nu ne-am intalnit niciodata, poate pentru ca tu nu mai activezi ca ianinte, dar poate o sa te intorci intr-o zi sa fii iar activa, si poate o sa ne intalnim.

    Irina, ei bine cu tine nu prea am vorbit, doar putin cate putin pe forum, mi-ai fost draga din prima clipa pentru ca esti o persoana cu lipici al oameni si te integrezi usor, tin minte ca atunci cand ai pus primul fic pe forum te-ai suparat ca Maria ti-a spus ca ai psu un capitol prea scurt (bine sub alta forma) si nu ai mai vrut sa continui. Ai avut examene si nu prea ai intrat, dar mereu vei fi bine venita pe forum.

    Mary, desi te-ai inregistrat mai devreme decat multi, nu ai postat decat foarte tarziu. Ai devenit activa peste noapte si asta m-a bucurat, Esti o persoana care comunica cu toti, lucrezi superb in Photoshop si te intelegi cu toti. Sper sa ramai alaturi de noi inca un an.

    Andreea, esti unul din cei mai mari useri, ei bine acum nu mai activezi, dar sper sa te intorci. Ne-ia demonstrat tuturor ca pentru distractie nu exista varsta. Esti un adevarat exemplu pentru ine, si cred ca si pentru altii si mereu vei fi bine primita printre noi.

    Diana, tu esti unul din cei mai noi useri, dar am vazut in tine o sclipire de fericire. Esti activa si bine dispusa, te intelegi bine cu toti. Inca nu te cunosc foarte bine, dar poate mai tarziu o sa ne sim mult mi bine si o sa ne tratam ca prietene.

    Diana, yana mea. Am ajuns si la tine. Ti s-a cam terminat rabdarea nu? Deja aud cateva voci care spun „Iar a ajuns la Yana”, dar probabil stii si tu asta. Cand te-am cunoscut nu am prea inghiteai. Eu eram admina cea nesuferita care sperie userii nu? Oh sau doamna critica tot, dar a fost o perioada in care nu ai mai activat din cauza internetului… si atunci s-a mai schimbat cate ceva. Cand ai inceput iar sa fii activa am iceput sa vorbesc cu tine, mai rara apoi din ce in ce mai des. Faptul ca eram aproape zilnic impreuna pe forum ne-a facut sa ne cunoastem mai bine. Mi-ai devenit prietena, o adevarata prietena, dar oricat de prietene am fost, eu am fost cea care ti-a facut viata un calvar pe forum, si imi cer scuze pentru asta. Stiam bine ce o sa se intample atunci acnd am decis sa te fac admina, dar nu am avut grija la asta si te-am lasat sa ajungi in ghearele lor ca sa spun asa. Cred ca si tie ar trebui sa-ti ofer niste scuze. Tu ai fost una din persoanele care m-au facut sa ma atasez de ele, si m-ai invatat ca trebuie sa trec cu vederea unele lucruri si sa nu pun totul la suflet cum faceam pana atunci. Mi-ai aratat ca prietenii pot sa aiba o singura fata si ca nu mereu sunt falsi si prefacuti asa cum credeam. Mai presus de orice tu esti prietena mea, si asta conteaza, o sa-ti simt lipsa atunci cand poate o sa se termine totul, dar tot o sa am grija sa te trezesc dimineata din somn asa cum fac acum.

    Cam atat am avut de spus.
Sus In jos
http://alexutzz-butterfly.blogspot.com/
Kira
Best avatar
Best avatar
Kira


Concursuri castigate :
Dupa un an impreuna! Left_bar_bleue9 / 1009 / 100Dupa un an impreuna! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Berbec Numarul mesajelor : 3371
Data de inscriere : 01/05/2009
Nume : -
Varsta : 30
Localizare : Vaslui

Dupa un an impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Dupa un an impreuna!   Dupa un an impreuna! EmptyJoi Apr 15, 2010 1:26 am

Vreti sa plang si nu stiti cum sa ma faceti?
dati-mi doua palmee =))
Ahh..multumesc^^. Chiar ma bucur ca voi credeti asta despre mine Smile.
Si nu, Flutu, nu te mai consider o perfectionista Smile), acum ca te cunosc.

hei, Didu la microfon =))
Flutu. Pai, ce pot spune despre tine. E adevarat, cand te-am cunoscut pentru prima data era pe forumul cu H2O si m-a enervat la culme comportamentul tau si obiceiul tau de a critica, dar dupa ce te-am cunoscut, am inceput incetul cu incetul sa tin la tine si ma bucur enoorm ca suntem prietene. Nu uita, apeleaza la mine cand ai nevoie de ceva, oricand.

Ade..pff. Cu tine ade m-am imprietenit prima si foarte tare. Ne inetelegeam atata de bine, insa acum parca relatia dintre noi s-a racit. Imi pare rau, dar oricum te consider o prietena buna si mereu o sa-mi amintesc de tine.

Bzzu-nebuna din nastere =)). Stiu cand posturile tale, desi perverse si uneori cam scarboase, ma faceau sa zambesc sau sa fiu cu capu` pe birou de ras =)). Mai vorbim si noi asa din cand in cand..ar trebui sa tinem legatura mai des.

Rux-Pe tine te-am si vazut in realitate. Ne-am inteles si ne intelegem bine, nu?Smile) Stiu ca veneai la Vaslui si te plangeai, ca Flutu te lasa uneori responsabila si ca nimeni nu te ajuta, ca nimeni nu te asculta si apoi radeam ca sfeclele, trezind toata strada din adormire =)).

Yana-da. E adevarat! Desi nu te cunosteam, chiar te-am sustinut, pentru ca mi se parea ca meritai. De ce sa nu iti dau un vot favorabil? Nu-mi murea si nici nu mi-a murit mana si nu am avut probleme de constiinta:> si nici remuscari. Chiar deloc. Si as mai face-o o data si tot nu as regreta. Pentru fiecare dintre voi.

Camy-Mama frate muult mai vorbeam inainte. Tin minte cand ne mai certam pentru lucrurui marute si stupide si dupa ziceam ceva si uitam amandoua.

Criss-Pai..nu prea am vorbit eu cu tine prea des, dar stiu ca si posturile tale ma faceau sa rad cu gura pana la urechi.

=>>>In concluzie: MA BUCUR SA FIU AICI!!! <<<===
Sus In jos
Ilan<3
Miss Forum
Miss Forum
Ilan<3


Concursuri castigate :
Dupa un an impreuna! Left_bar_bleue14 / 10014 / 100Dupa un an impreuna! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Berbec Numarul mesajelor : 13165
Data de inscriere : 14/04/2009
Nume : Irina Alexandra
Varsta : 32
Localizare : Tulcea

Dupa un an impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Dupa un an impreuna!   Dupa un an impreuna! EmptyJoi Apr 15, 2010 3:34 am

Oh Fluturel Sad M-ai facut sa plang zau :-< .. de fericire zau Dupa un an impreuna! 32798 Chiar nu ma asteptam sa crezi asta despre mine Smile Acum cred ca vine si randul meu Very Happy

Flutu- Cum ne-am cunoscut.. de pe un alt forum. Tin minte ca ai dat mass si ai intrebat cine vrea sa fie moderator. Am intrat pe tine si m-am oferit. Nu stiam mai nimic despre forumuri, eram noua. Incet incet am invatat cum ce fel se face. Pot spune ca de la inceput am prins drag de tine. Si te-am simpatizat, defapt toti imi sunteti dragi, unii mai putin, altii mai mult. Mi-a facut intotdeauna drag sa pierd timpul pe forum alaturi de tine si de ceilalti. De fiecare data ziceai ca sunt nebuna si pot spune ca mi-a placut sa fiu asa. Sa aduc zambetul pe buze celor dragi.

Adelina- Mi-ai intrat extra repede la suflet. Mi-a placut felul tau de-a fi, iar rpg-ul ne-a apropiat mai mult. Am inceput sa vorbim pe mess, forum, alea alea. Iar intr-un final, ai ajuns in Tulcea. Pot spune ca micile plimbari de cateva minute acolo.. si ultima seara in care ne-am vazut, au fost prea tari. Mi-am dat seama cat de nebunica esti iar unghiile alea lungi ale tale.. sexy maricica. Oh, ce m-as face fara tine. Mersi ca esti vicuta mea.

Cristina- La inceput nu prea ma bagam in seama cu tine. Rpg-ul ne-a apropiat. Mi-ai dat numarul, te-am sunat, am vrut sa te scot la o guma in fata portii insa ai zis ca esti barbat insurat si na, nu am indraznit sa te deranjez la inceput insa.. incet incet, ti-am cucerit inima si ai divortat de fufa ta, aia care semna cu Leana.. si ne-am luat. Eu sunt mami, tu est tatii ;x. Mesajele in care iti ziceam cat de mult Jess il vrea inapoi pe Ed si vrea sa in aduci la viata [alt rpg.. another forum :d] sau cand ziceam ca me dor de tine.. Cu cine vorbeam eu cand eram la practica? Pe cine deranjam de la scrisul temei? Pe tine.. Cautai cartea ca nebuna >;p. Oh.. mersi ca esti tatii meu ;x

Rux- nebunica mea drogata. Pot spune ca si tu mi-ai intrat repede la inima insa, ne-am racit Sad. Lipseai mult de pe forum iar, cand am aflat ca te-ai apucat de fumat si toate cele, mi-a parut rau zau. Stiu ca paream mama2 insa, iti vreau binele. Nu vreau sa te imbolnavesti Sad Sau sa fii pedepsita. Noi ne-am vazut si fata in fata. Primu lucru care l-am facut? Te-am scos la o inghetata la bac Smile) Ne gradeam ce sa facem. Poate data viitoare o sa stau mai mult. In vara planuiesc sa vin, am gasca colo. Fac o reuniune.. si vin sa te vad. Cand te-am vazut. Am avut aceeasi reactie, ca si la Ade. Vai ce capra o.O Inalta esti scumpoo ;x. Mi se pare ca cei care au iesire la dunare/ prut cresc inalte mai ;x. Miss you cap de guma Sad

Didu- hmm... nu prea te cunosc asa bine. Am discutat. Am luat si nr tau si te-am sunat cand am venit la Vaslui da pauza tu. Mi-ai dat maxim Smile) Nu ies ca e cald. Imi venea sa te mananc. Nu prea imi vin mie in minte acum intamplari in cap.. Daca este.. scriu intr-un alt post.

Cami- cu tine nu am discutat mai deloc. Creatii pentru forum, cateva vorbe si.. chiar numai stiu la ora asta. Crede-ma.. obosita sunt. M-am enervat mai devreme Sad Oricum.. Esti simpatica, ca si ceilalti Smile Te pup pe tine si pe surioara ta >;d<

Maria- nebuna mea cu care v-am provocat scarba si cu care v-am innebunit :X Cu cine postam eu xxx? Cu Maria. Miss you girl Sad Fata nebuna Sad Unde umbli.. nici pe mess numai te vad Sad Offf... cat as vrea sa te vad si pe tine. Pornografica mea mica :X Tu esti baza in xxx :>

Yana- Ce pot spune despre tine. Stiu ca am fost cam dura, si imi pare rau. Eu in prima clipa cand ma enervez, ma agit ca un pepsi in sticla apoi am inceput sa tastez numai perle. Voi incerca anul asta sa fiu mai draguta si sa mai las de la mine. Nu sunt asa de.. rea. Am sa iti demonstrez. Am sa incerc tot ce pot Smile

Nu mai am idei. Am sa scriu maine daca este. Daca am uitat pe cineva, scriu apoi.

Va iubesc fetele >;d<
Sus In jos
Mary
Robe
Robe
Mary


Concursuri castigate :
Dupa un an impreuna! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dupa un an impreuna! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Gemeni Numarul mesajelor : 575
Data de inscriere : 15/04/2009
Varsta : 27

Dupa un an impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Dupa un an impreuna!   Dupa un an impreuna! EmptyJoi Apr 15, 2010 4:27 am

Dupa un an impreuna! 331916 Ce legaturi sunt aici!Ce mai..Prietenii adevarate....Multumesc pentru increderea acordata Dupa un an impreuna! 474846*:* si o sa raman fluturel.. o sa raman pana o sa te saturi de mine Dupa un an impreuna! 32798 Aici este si locul meu Dupa un an impreuna! 32798
Sus In jos
Flutu`
Admin
Admin
Flutu`


Concursuri castigate :
Dupa un an impreuna! Left_bar_bleue15 / 10015 / 100Dupa un an impreuna! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Gemeni Numarul mesajelor : 7332
Data de inscriere : 14/04/2009
Nume : Flutu`
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Dupa un an impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Dupa un an impreuna!   Dupa un an impreuna! EmptyJoi Apr 15, 2010 5:51 pm

Fetele mele>Very Happy<
Ce ma faceam eu fara voi?;Wink
Sus In jos
http://alexutzz-butterfly.blogspot.com/
Diia
Rober
Rober
Diia


Concursuri castigate :
Dupa un an impreuna! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dupa un an impreuna! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Balanta Numarul mesajelor : 716
Data de inscriere : 26/02/2010
Varsta : 28

Dupa un an impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Dupa un an impreuna!   Dupa un an impreuna! EmptyJoi Apr 15, 2010 7:43 pm

multumesc! si eu sper sa ne cunoastem mai bine flutu`>Very Happy<
Felicitari Robert Pattinson Romania!!
si la mai multi ani de acum inainte:x
Sus In jos
Angel
Robert Pattins
Robert Pattins
Angel


Concursuri castigate :
Dupa un an impreuna! Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Dupa un an impreuna! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Rac Numarul mesajelor : 4540
Data de inscriere : 07/06/2009
Nume : Treaba mea Very Happy
Varsta : 26
Localizare : In fata pc-ului .

Dupa un an impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Dupa un an impreuna!   Dupa un an impreuna! EmptyJoi Apr 15, 2010 7:43 pm

Daa ce sa zic ... mie tot nu mia venit sa plang insa ma impresionat Dupa un an impreuna! 752254 si ce sa zic si eu despre voi ... Ma inteleg bine cu toate ...
Flu` nu te urasc bre` ... nu urasc pe nimeni ... daca tu te enervezi degeaba ce sa-ti fac nu sunt eu de vina :]] ...
Yana eu nu ti-am zis sa ai grija cu Flu` ci ti-am zis sa ai grija la reguli Wink ...
Rux` ahh ... copiluuu ;x` iai nu stiu ce sa zic despre tine ... cu tine mam inteles de la inceput Dupa un an impreuna! 32798
Bzzu` ... ahhh... Bzzu` meuuu Mad` eu nu pot sa zic nimic despre tine ... dar tin eu minte ce mi-am facut =]]
Cryssy` ahh ... te cunosc de cand era micuta ... ne intelegem bine ... ... esti de treaba etc .
Si la sfarsit ... Ade` , babuta mea :X` ... Adutza` 14 ani :]] esti deja baba ... love you zuza mea :X` ...

Din pacate nu pot zice nimic rau de voi ... daca am uitat pe cineva ... sorry , injurati-ma pe mess :]]
Sus In jos
Damon<3
Robert Pattinson
Robert Pattinson
Damon<3


Concursuri castigate :
Dupa un an impreuna! Left_bar_bleue9 / 1009 / 100Dupa un an impreuna! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Berbec Numarul mesajelor : 11727
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : mitoc, judetul botosani

Dupa un an impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Dupa un an impreuna!   Dupa un an impreuna! EmptyVin Apr 16, 2010 12:42 am

Haha...vine si ade cu niste chestii :>

Si incep cu cea care mi-a placut din prima, cu cea in care am avut intotdeauna incredere si mai am. Bzzu...
Imi amintesc cum ne-am cunoscut prima data, prima noastra conversatie. Iti luasem id-ul de pe forum si ti-am cerut cartea Zori de zi . Spunea-i tu intr-un topic ca o ai in romana. Cat am asteptat sa imi raspunzi prima data, nesimtit-o si chiar am crezut ca mi-ai dat ignore dupa ce nu ai mai intrat de ceva timp. Tii minte noptile in care stateam pana la doua-trei dimineata si discutam diferite pribleme. Chiar nu m-am mai deschis fata de cineva atat de tare (pe mess vreau sa spun). Niciodata nu am crezut ca voi putea avea atata incredere intr-o persoana pe care stiam ca n-o s-o intalnesc prea curand, dar apoi...apoi mi-am adus aminte ca esti din Tulceeea. Si varamea din Tulcea . Stiam ca pana la urma avea sa te intalnesc, iar cand s-a intamplat asta am fost feriicitaaaa Dupa un an impreuna! 32798 Chiar mi-au placut acele doua zile. Si wow, l-am intalnit si pe cel pentru care ai suferit tu atat de mult, Dan... A fost misto chiar. De un an, din ziua din care te-am cunoscut prima data cum trebuie...nu ne-am certat niciodata si tot de atunci...nu e zi in care sa nu ne salutam. Ori eu, ori tu... Ei... in afara de zilele in care eu nu prea ma mai chinui sa intru pe mess. Mi-ar parea foarte bine sa ramanem prietene multa vreme deacum incolo si apropo....la vara vin iar in Tulcea!! Te iubesc vitico Dupa un an impreuna! 32798

Oooh ... si pe cine nu am suportat eu tot timpul dupa o luna de la inregistratre? Chiar Flutu Dupa un an impreuna! 270847 . O doamne...imi amintesc primele mele zile pe forum, imi amintesc cum postam mult, prost si fara rost. A da...si cum o anumita persoana...imi stergea posturile (nu Flutu`. La ea m-am plans pentru asta) . Chiar la inceput nu m-am inteles deloc cu tine. Ma secai si credeam ca n-o sa mai postez deloc pe forum, apoi dupa o luna, doua luni... am inceput sa ne intelegem, sa vorbim, sa-mi dai sfaturi (care deasemenea, ma enervau) , sfaturi care mi-au ajutat. Tin minte cand am vrut sa postez primul capitol din fic-ul meu si mai intai ti l-am dat tie. Mi-ai criticat titlul, dar nui nimic. Sa stii ca nu participam cu povestea aia la vreun concurs. Mi-ai atras tu atentia, dar fic-ul ala a fost fermentat intr-o noapte fara pc. Stiu ca acum, in momentele de fata mai avem conflicte (ala cu administratorul cel mai recent) , dar eu uit repede si incerc sa ma impac cu toti. Imi placea si imi placea la nebunie sa ne intrecem pentru userul saptamanii sau lunii , dar acum imi pare rau ca nu mai ai cu cine. Deabia astept sa vine vacanta de vara. Sper sa am timp, pentru ca mi-am promis si eu si Criis sa ne luam bann pe forum ca sa fim sigure ca ne distram pe afara si nu in fata computerului. Nu stiu acum, chiar daca va fi sau nu asa, tot vreau sa mai vorbim. Sper ramanem prietene. Cu ceruri si conflicte? Nu conteaza Dupa un an impreuna! 32798

Si mai am inca o persoana pe care am cunoscut-o aici si cu [,] care nu m-am certat niciodata (defapt a fost odata: cand mi l-a luat pe taylor in rpg. ce v-a pus sa va sexati, ha? :-w ) , nu in serios... Didu!!! Stiu ca acum am racit relatia cu tine, dar chiar si atunci cand intru pe mess si nu am nimic la sts....bla, bla, bla...tot sunt ocupata, tot ma omoara scoala asta. Imi pare rau ca nu am mai putut atata de des ca la inceput sa te bag in seama, imi pare rau ca ne-am vorbit in contradictoriu atunci, cu administratorul. Nu am vrut sa se ajunga la asta, nu am vrut niciodata sa fac asta cu tine . Mi-ai fost prietena din prima zi cand mi-am pus id-ul tau. Nu am discutat lucruri personale... Forumuri....alea, alea... Si tin minte cand ti l-ai facut tu pe ala cu Chelsea unde m-ai intrebat daca vreau sa te ajut si tot in ziua aia am si vorbit la microfooon. Si n-o sa uit niciodata ce-am facut in ziua aia pe rkt. Ala a fost primul meu baiat intr-un rpg. Doamne... Cristina mi-a zis ca suntem nebune. Ce mi-am dezvoltat modul de a posta cu personaje masculine de atunci, de pe rkt. Chiar mi-a facut placere sa te am ca prietena si doamne inca imi face. Dupa un an impreuna! 32798
P.S. : pe mess nu doar eu trebuie sa te bag in seama :-w

O doamne, dar de cine era eu sa uit, ha? Pe cine am intalnit eu intai pe educat? Cu cine ma plangeam pe acel site toata ziua ca nu e nimeni in Sala Mare? Cu Ruux!!! Oh fata...si relatia noastra s-a racit, mai ales de cand te-ai hotarat sa cam parasesti forumul. Inca mai discutam pe la jurnalul tau si vezi ca eu te sustin indiferent de cate nebunii faci . Stiu cum e la varsta, stiue prea bine. Chiar daca eu nu am incercat ce incerci tu acum , sa fumezi spre exemplu... Nu-mi pasa ca te-ai schimbat in anumite chestii... pentru mine tot rux esti. Nebuna si cand isi pune ceva in gand, realizeaza. Cand vroiai sa fii userul lunii erai. Si doamne... nu m-am confruntat niciodata cu tine.. Pentru ca odata erai tu, odata eram eu. SI in luna in care eram eu userul castigator nu puteam participa si viceversa. Cu tine am ras si mai rad. Nu erai serioasa. Tot timpul faceai panarama. La rpg-uri postam amandoua ca disperatele si ma cam enerva Sarah din primul nostru rpg, dar nah... Pe atunci se respectau regulile. Trebuia sa ne uram, pana v-ati trezit tu si bzzu` sa o convingeti pe flu si sa ne lase sa incalcam regulile. Tu cu bzzu , eu cu ea... alandala Dupa un an impreuna! 270847. A fost frumos si chiar mi-e dor de activitatea ta. Sper sa te intorci. Poate mai curand de cat ma astept. Stii ca ade te iubeste si vei fi mereu rux cea trasnita , oricat de serioasa te considera acum altii. Love you Dupa un an impreuna! 32798

Unde esti tu? Unde esti cea care ma tinea si o tineam treaza pana dimineata in timpul scolii? Unde esti tu, cea care m-a facut sa-mi intrec recordul de cel mai putin timp nedormit peste noapte? Mariaa!!! Oh fata, sper, chiar sper sa revii intr-o zi pe forum. Chiar sper sa te revad intr-o aici si sa mai postam impreuna in rpg, sa mai vorbim pe mess. Imi amintesc serile si diminetile petrecute cu tine. Iti amintesti fai si tu? Cand am stat pana la sase dimineata si am vorbit o gramada de-a chestii. Nici nu mai tin minte ce am putut discuta atata. In ziua aia m-am culcat la sase si m-am trezit la sapte si am fost ce-a mai activa la ora de mate in ziua aia. Nici macar nu am dormit dupa-amiaza. I-am povestit lui rux apoi pana la cat am stat si ne-a facut nebune, nebune iti zic. Mi-a spus sa nu mai stau atata la pc ca imi stric vederea. Eu i-am sous ca bine, dar cine sa o mai bage in seama cand tu intrai iar si stateai cu mine pana in zori? Stiu ca pe la 4 dimineata eu eram singura intrata din lista ta , iar tu erai singura intrata din lista mea. Imi mai spunea-i ca daca iesi dintr-o data s-ar putea sa te fi prins taicatu sa maicata. Ce copchii... ce vremuri... Pacat ca acum esti mai ocupata decat sunt eu cu scoala si nu prea cred ca o sa citesti asta decat daca te anunt eu pe mess. Eu inca te iubesc , da? Dupa un an impreuna! 32798 Si sper sa vorbim si din Anglia.

edit later:

Cu tine nu vorbesc foarte mult, dar am ajuns sa te cunosc destul de bine. Draga Camy...mie de pe forumuri imi dai impresia ca esti o persoana buna, prea buna uneori. Nu stiu de ce. Stiu ca nu am discutat indeajuns incat sa ne stim si nu suntem prietene la fel de buna cum sunt cu bzzu, rux, flutu si celelalt, dar tot prietena imi esti, chiar daca nu am mai vorbi zece ani de acum incolo. Cu tine nu am multe amintiri. Te vedeam adesea in rpg-uri cand postai cu didu` dar niciodata nu m-am bagat in seama cu personajele tale. Imi amintesc o singura data cand m-ai enervat, pe rkt, dar nu mai spun si cand pentru ca am uitat chiar in acea zi. Mai stie cineva cand ma plangeam ca de ce vede flutu lucrarile tale dinainte sa le postezi? Chiar imi place cum lucrezi in photoshop. Ai inceput sa mi le dai si mie inainte si normal ca imi placeau foarte mult. Ai evoluat foarte mult in photoshop. Imi pare rau ca relatia noastra s-a racit de-a binelea , dar ade inca te iubeste si sper sa ne vorbim cat mai des deacum inainte sau sper macar sa vezi ce am scris aici si sa tii cont... Sa mai vorbim , da?:> Love you Dupa un an impreuna! 32798

Stiu, nu te cunosc inde-ajuns , dar Yana stiu din postarile tale pe forum ca esti buna si nu te implici prea mult atunci se vorbeste de tine. Iti spui o simpla parere ca sa faci pe placul celorlalti si asta nu e prea bine, multi ar putea profita. Da, stiu... nu te pot spune prea multe despre tine acum, pentru ca nu stiu adevarul despre ce sau cine esti, dar as putea sa-ti spun doar ce observ. Imi pare rau ca nu avem convorbiri mai lungi pe mess din care sa ne cunoastem una pe alta. POate ca te-am judecat si inca te mai judec, poate ca nu mi-a placut de tine si poate ca m-ai si enervat uneori, mai ales cand s-a hotarat sa devii admin. Uite...imi pare rau pentru ce am spus atunci, dar asa mi s-a paru mie corect si nu pentru ca as fi vrut eu acel post. Sper sa intelegi si sa-ti dai seama de ce am spus atunci la inceput. ''Nu am nimic cu Yana '' . Nu m-ati crezut niciunul si ma rog... e treaba voastra sau a lor. Mai stiu ca te pricepi in photoshop si ai unele gusturi diferite de ale noastre, ale mele, in muzica , adica...tu esti mai diferita mai bine spus, dar nu in sensul rau al cuvantului. Imi place cum scrii felicitari pentru atatea concursuri castigate. Chiar daca nu o arata ade` te iubeste si pe tine Dupa un an impreuna! 32798

Mary , Maria, Marinela... Nu stiu cum te cheama, dar eu o sa continui cu Mary. Pe tine sper sa nu te fac sa plangi, n-ai de ce sa plangi. NU ne cunoastem de mult timp si nu am vrobit mai delooc pe mess. Stiu ca esti membru mai vechi al forumului si ca ai postat odata un pic. Aiurea ca te-ai retras , dar acum toti te primim cu bratele deschise si waw, ai devenit moderator mai repede ca mine. Bravo! Eu m-am chinuit ceva, dar felicitari tei inca odata. Cum spuneam, nu vorbim pe mess, dar te stiu mai bine de pe forumul tau, care imi placea mult si ma hotarasem sa raman foarte activa pe el, pana v-ati lasat multi. Defapt...cati erati. Acum sper sa ai mai multi activi useri. Nu stiu nu am intrat de mult si sper ca rpg-ul sa fie mai populat. Sincer...eu ador rpg-urile si chiar mi-ar placea daca as avea cu cine posta. POate mai dicutam si ne cunoastem. Nu am avut prea multe de zis despre tine Dupa un an impreuna! 474846

Si cat ma chinuiam eu sa-ti aflu numele. Andreea deci... Nu te cunosc foarte bine, nu am vorbit DELOC , excluzand forumurile, dar imi pari de treaba, chiar foarte de treaba. Esti prima persoana la varsta ta care o vad pe forumuri si waw, bravo... nu stiu cum poti sa scrii atatea fic-uri superbe, sa mai ai si copil si sa mai intre pe forum. Ai fost prima din aceasta comunitate care si-a terminat povestea postata, desi eu nu am terminat-o de citit si imi pare rau.Neutral Imi mai pare rau ca te-am si criticat la un fic, dar stiu ca am si eu multe greseli, insa daca pot ajuta pe cineva, nu vad de ce nu? Stiu cum e cand primesti deastea, dar eu ma chit ca ma enervam, ma mai perfectionam. Deci am auzit ca ai si un bebeu:> Sper ca el sa fie mandru ca are o mamica asa moderna. Cand o sa mai creasca. Chiar mi-ar placea sa am o mama care sa posteze cu mine in rpg Dupa un an impreuna! 270847 dar nu as schimba--o pe cea actuala pentru nimic. Nu am avut prea multe de spus. Ade iubeste si adultii Dupa un an impreuna! 32798


reviin...Dupa un an impreuna! 270847

Deci nu cumva sa inchizi subforumul asta ca mai am de spus despre : Iulia si Criis care le-am lasat la urma Dupa un an impreuna! 32798 Dupa un an impreuna! 32798 , Camy, Yana, Mary, Andreea, Ioana, diiiaz si cine mai este cu [,] care am avut ocazia sa vorbesc Dupa un an impreuna! 474846


Ultima editare efectuata de catre Damon<3 in Vin Apr 16, 2010 4:27 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Flutu`
Admin
Admin
Flutu`


Concursuri castigate :
Dupa un an impreuna! Left_bar_bleue15 / 10015 / 100Dupa un an impreuna! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Gemeni Numarul mesajelor : 7332
Data de inscriere : 14/04/2009
Nume : Flutu`
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Dupa un an impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Dupa un an impreuna!   Dupa un an impreuna! EmptyVin Apr 16, 2010 12:54 am

Postul tau ajunge sa fie cat al meu:))

Ade meu>Very Happy<
Vai ce nu ne suportam noi;x da defap nimeni nu m-a suportat de la inceput daca nu ma insel:))
Sus In jos
http://alexutzz-butterfly.blogspot.com/
Rux?!
Robert Pattinson
Robert Pattinson
Rux?!


Concursuri castigate :
Dupa un an impreuna! Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Dupa un an impreuna! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Scorpion Numarul mesajelor : 10119
Data de inscriere : 17/04/2009
Varsta : 28
Localizare : Galati

Dupa un an impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Dupa un an impreuna!   Dupa un an impreuna! EmptyVin Apr 16, 2010 3:19 am

STATI BAAAAAAAAAAAAA!Rux nu vrea sa planga:((.Am dat si eu pe forum,da?:">Si am inteles ca pot sa fac si eu o chestioara din asta.DAR eu n-o sa va fac sa plangeti,pentru ca Rux nu vrea sa planga.Ca Rux si asa a fost depresiva destul timp:-l.Deci,nu mai vreau plansete.

Si acum sa facem chestioare din alea care te fac sa plangi.Ca sa fiu pa` trend.

Flutu`,idioata obsedata de muzica mea.Te cunosc de doi ani (aproape).Si m
-ai tampit cu toata forumurile tale,de cand ai facut 100 de posutri intr-o zi pe forumu` TD ,pana am ajuns sa facem un forum impreuna la care...:"> am stricat codurile,apoi cand avea Maria un forum la prima vedere de tot rasu`,si l-ai adus pe terminatu` tau de prieten Alex,si jucam adevar sau provocare,si apoi ti-ai facut un forum harry potter,la care eram mereu aceleasi personaje,eu,tu ,crystal,ocazional ella.Si apoi ti-ai facut un forum anime unde luam poze de pe net si ziceam ca-s facute de mine.Si apoi ti-ai facut idiotenia asta de forum pe care eu nu vroiam sa ma inscriu si tu ma tampeai si m-am inscris si n-am vrut sa fac posturi,si am ajuns la dracu` stie cate,10000 si ceva.Si esti o scarba ca nu vrei cu nici un chip sa-mi dai rangu` inapoi in circumstantele in care m-as intoarce pe forum.Te iubesc 8->.
Bzzu`.Tu aia care-mi cantai la microfon si-mi spargeai timpanele si-mi puneai muzica si eu am incercat sa bag microfonu` si am scos tastatura Mad.Si cu care vorbeam ore interminabile la telefon.Si care ai venit in Galati intr-un jaf de Dacie si nu stiam ce-i cu darapanatura asta de femeie.Si eu am venit cu mama si m-am facut de tot cacatu`(n-o sa se mai intample:">)Si cu care am facut legenda la primu` rp`,cand flutu` mai avea putin si ne calca in picioare si a hotarat la urmatoru` sa nu mai faca poveste din cauza noastra:x.Si-mi amintesc conferintele interminabile in care faceam caterinca 8->.Si cand una dintre noi nu reusea sa vada in conferinta si disperam ca proastele pe acolo.Si cand eram asa de prinse de povesti incat si pe mess tot in rp eram.Si cand eu eram la munte si ma ofticam ca ma iei la posturi.Si cand ai facut 100 de posturi noaptea pentru ca te intrecusem eu.Si cand mi-am spus de atatea ori ca ma iubesti 8->(in gura,bineinteles.)
Ade`,aia care ma tampea pe lhp,si cu care vorbeam interminabil si care se mira intotdeauna cand eram dupa 11 pe mess.Si a carei zi a fost,si are buletin,buletinbuletin.Acum esti cineva.Si aia cu care dibtam multe tampenii.Si aia pe care o iubea bzzu` mai mult ca pe mine (:-L).Aia pe care o ador 8->.
Didu`.Stii ca inca nu am uitat ca m-ai carat cu gasca ta prin oras si la balci,da?Si ca m-ai urcat pe toate dealurile din Vaslui.Nu te-am vazut in vacanta intersemestriala ,n-ai vrut sa ma vezi,nici ACUM nu te-am iertat.Si tu m-ai invatat sa folosesc photoshop cand nu stiam nici sa-l deschid 8->.
Maria.Nu stiu daca trebuie sa iti dedic ceva pe forum.Eu oricum nu te suport=)).Nu draga=( te iubesc.Ai fost plecata doua saptamani si nu erai atenta la ce ziceam pe mess.AH!Si aici ai facut o poveste despre mine si am inceput sa plang.Si apoi aveai remuscari la status.Si te-am alergat juma` de an prin scoala.Si tu esti psihologu` meu personal si nu trebuie sa-ti dau bani.Esti perfectaa!
Iulia.Tu ma enervai la culme si te barfeam cu Flutu` pana cand mi-am dat seama ca esti mai de treaba decat pari.Very Happy Si am stat 4 ore sa iti sterg posturile cu ale mereu cu "la fel" "Ca ultima data" si inebuneam.SI am debitat mult mult mult mult mult pe mess.

Slow kisses,best ever.


Ultima editare efectuata de catre Rux?! in Sam Apr 17, 2010 1:19 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Ilan<3
Miss Forum
Miss Forum
Ilan<3


Concursuri castigate :
Dupa un an impreuna! Left_bar_bleue14 / 10014 / 100Dupa un an impreuna! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Berbec Numarul mesajelor : 13165
Data de inscriere : 14/04/2009
Nume : Irina Alexandra
Varsta : 32
Localizare : Tulcea

Dupa un an impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Dupa un an impreuna!   Dupa un an impreuna! EmptyVin Apr 16, 2010 3:26 am

cand ai zis ca am sa rad nu ma asteptam la asta Smile) Jaf de dacie Smile) lol Smile))
Ade (Sad M-ai facut sa plang Sad
Sus In jos
Rux?!
Robert Pattinson
Robert Pattinson
Rux?!


Concursuri castigate :
Dupa un an impreuna! Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Dupa un an impreuna! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Scorpion Numarul mesajelor : 10119
Data de inscriere : 17/04/2009
Varsta : 28
Localizare : Galati

Dupa un an impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Dupa un an impreuna!   Dupa un an impreuna! EmptyVin Apr 16, 2010 3:31 am

Chiar era un jaf de dacie:">.
Sus In jos
Damon<3
Robert Pattinson
Robert Pattinson
Damon<3


Concursuri castigate :
Dupa un an impreuna! Left_bar_bleue9 / 1009 / 100Dupa un an impreuna! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Berbec Numarul mesajelor : 11727
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : mitoc, judetul botosani

Dupa un an impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Dupa un an impreuna!   Dupa un an impreuna! EmptyVin Apr 16, 2010 3:45 am

Rux mama... ce de-a amintiri frumoase ai fata :X zau:>
Imi pare rau bzzu`le:| :>

Am dat edit la postul de mai suuuus :>
Sus In jos
Fericire in rate
Most active user
Most active user
Fericire in rate


Concursuri castigate :
Dupa un an impreuna! Left_bar_bleue30 / 10030 / 100Dupa un an impreuna! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Gemeni Numarul mesajelor : 4376
Data de inscriere : 10/05/2009
Nume : Pixie
Varsta : 29
Localizare : Chicago

Dupa un an impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Dupa un an impreuna!   Dupa un an impreuna! EmptyVin Apr 16, 2010 4:12 pm

Citat :
Yana eu nu ti-am zis sa ai grija cu Flu` ci ti-am zis sa ai grija la reguli

Ceea ce implica sa am si grija cu ea ;Wink
Sus In jos
Angel
Robert Pattins
Robert Pattins
Angel


Concursuri castigate :
Dupa un an impreuna! Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Dupa un an impreuna! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Rac Numarul mesajelor : 4540
Data de inscriere : 07/06/2009
Nume : Treaba mea Very Happy
Varsta : 26
Localizare : In fata pc-ului .

Dupa un an impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Dupa un an impreuna!   Dupa un an impreuna! EmptyVin Apr 16, 2010 8:00 pm

Ba Rux` ce sa-i faci ... Dupa un an impreuna! 270847 lumea mai barfeste cand nu are ce face ... si Yana ... laso balta Wink ... stiu ce ti-am zis , dar nu stiu ce-ai inteles tu deci sorry ...
Sus In jos
just_mee
Rober
Rober
just_mee


Concursuri castigate :
Dupa un an impreuna! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dupa un an impreuna! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Capricorn Numarul mesajelor : 629
Data de inscriere : 07/06/2009
Nume : Irina
Varsta : 34
Localizare : iasi

Dupa un an impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Dupa un an impreuna!   Dupa un an impreuna! EmptyVin Apr 16, 2010 8:53 pm

multi ani forumz...sa deveniti renumite Dupa un an impreuna! 883473
Sus In jos
http://respect-robert-romania.blogspot.com/
Flutu`
Admin
Admin
Flutu`


Concursuri castigate :
Dupa un an impreuna! Left_bar_bleue15 / 10015 / 100Dupa un an impreuna! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Gemeni Numarul mesajelor : 7332
Data de inscriere : 14/04/2009
Nume : Flutu`
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Dupa un an impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Dupa un an impreuna!   Dupa un an impreuna! EmptySam Apr 17, 2010 1:34 am

Ai tinut numaratoarea rux mama?;x vai :">
Bre nu sunt o scarba! oricum nu te intorci de ce-mi mai ceri rangu? te fac elite daca te intorci dar mod niciodata:))
Sus In jos
http://alexutzz-butterfly.blogspot.com/
Rux?!
Robert Pattinson
Robert Pattinson
Rux?!


Concursuri castigate :
Dupa un an impreuna! Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Dupa un an impreuna! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Scorpion Numarul mesajelor : 10119
Data de inscriere : 17/04/2009
Varsta : 28
Localizare : Galati

Dupa un an impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Dupa un an impreuna!   Dupa un an impreuna! EmptySam Apr 17, 2010 1:38 am

Vedeti?Vedeti?VEDETI?E clar o scarba.=))

:*
Sus In jos
Flutu`
Admin
Admin
Flutu`


Concursuri castigate :
Dupa un an impreuna! Left_bar_bleue15 / 10015 / 100Dupa un an impreuna! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Gemeni Numarul mesajelor : 7332
Data de inscriere : 14/04/2009
Nume : Flutu`
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Dupa un an impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Dupa un an impreuna!   Dupa un an impreuna! EmptySam Apr 17, 2010 2:28 am

Eu sun o scarba pre? uite cine vorbeste tu care ma stii de 2 ani si stii ca nu te-as face mod nici impuscata Smile)
Sus In jos
http://alexutzz-butterfly.blogspot.com/
Rux?!
Robert Pattinson
Robert Pattinson
Rux?!


Concursuri castigate :
Dupa un an impreuna! Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Dupa un an impreuna! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Scorpion Numarul mesajelor : 10119
Data de inscriere : 17/04/2009
Varsta : 28
Localizare : Galati

Dupa un an impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Dupa un an impreuna!   Dupa un an impreuna! EmptyDum Apr 18, 2010 12:53 am

M-ai facut de 2 ori numai pe forumu` asta.Sa fac lista si pe restu`?;;]
Sus In jos
Flutu`
Admin
Admin
Flutu`


Concursuri castigate :
Dupa un an impreuna! Left_bar_bleue15 / 10015 / 100Dupa un an impreuna! Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Gemeni Numarul mesajelor : 7332
Data de inscriere : 14/04/2009
Nume : Flutu`
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Dupa un an impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Dupa un an impreuna!   Dupa un an impreuna! EmptyDum Apr 18, 2010 1:36 am

Te-am facut bine spus:)
Da nu mai fac greseala asta pt ca stiu ca iar o sa abandonezi forum, asa faci mereu:)
Sus In jos
http://alexutzz-butterfly.blogspot.com/
Continut sponsorizat





Dupa un an impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Dupa un an impreuna!   Dupa un an impreuna! Empty

Sus In jos
 
Dupa un an impreuna!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Robert Pattinson Romania :: Backstage :: Subiecte inchise :: De un an impreuna!-
Mergi direct la: