Robert Pattinson Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Robert Pattinson Romania


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Twitter-Forum  Forum Blog  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Personaje

In jos 
+11
vampire*dreamer
Angel
gothik_vamp
Rux?!
dienutza
Nyx
Ilan<3
Kira
Damon<3
CraZy.ME
Flutu`
15 participanți
AutorMesaj
Flutu`
Admin
Admin
Flutu`


Concursuri castigate :
Personaje Left_bar_bleue15 / 10015 / 100Personaje Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Gemeni Numarul mesajelor : 7332
Data de inscriere : 14/04/2009
Nume : Flutu`
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Personaje Empty
MesajSubiect: Personaje   Personaje EmptyJoi Iul 09, 2009 1:28 am

Aici va faceti descrierea personajului. Puneti si cate una doua poze langa descrierea personajului, pe care o faceti la persoana I.[nu folositi date din viata starului pe care il reprezinta personajul]
Sus In jos
http://alexutzz-butterfly.blogspot.com/
CraZy.ME
GFX Master
GFX Master
CraZy.ME


Concursuri castigate :
Personaje Left_bar_bleue7 / 1007 / 100Personaje Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Leu Numarul mesajelor : 2694
Data de inscriere : 05/05/2009
Varsta : 30
Localizare : Valcea

Personaje Empty
MesajSubiect: Re: Personaje   Personaje EmptyJoi Iul 09, 2009 2:08 am

Hi!numele meu e ryan si am 18 ani:D..sunt singur la parinti desi cred ca ar fi fost frumos sa am o surioara....Sad .....in scoala asta am remarcat o fata... pe lindsay Personaje 32798 Personaje 32798 Personaje 32798 . pasiunile mele sunt motocicletele si fotografiile ...Personaje 507639 . cel mai bun prieten al meu e Andrew.Dintre fete cel mai bine ma inteleg cu Kassie pe care o iubesc ca pe o sora Personaje 767472

Cateva imagini cu mine
Personaje 280165t
Personaje Rj3zf9
Personaje 33n7nkw


Ultima editare efectuata de catre candy4u in Joi Iul 09, 2009 7:23 pm, editata de 4 ori
Sus In jos
http://taking5.myforum.ro
Damon<3
Robert Pattinson
Robert Pattinson
Damon<3


Concursuri castigate :
Personaje Left_bar_bleue9 / 1009 / 100Personaje Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Berbec Numarul mesajelor : 11727
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : mitoc, judetul botosani

Personaje Empty
MesajSubiect: Re: Personaje   Personaje EmptyJoi Iul 09, 2009 2:14 am

Buna... numele meu este Jenifer Compton, am 17 ani si locuiesc in Los Angeles ... Sunt cea mai populara fata din scoala, imi fac prieteni foarte repede, cele mai bune fiind nicole si kassie. Imi place muzica si dansul Personaje 32798. Am o voce destul de buna, parerea mea si multor din jur . Coregrafiile mi le fac intotdeauna singura, deasemenea si melodiile. Am un frate mai mare , pe nume Eric Personaje 32798 . Ne intelegem foarte bine Wink . Cand e vorba de fete...ii dau tot timpul sfaturi si invers (cateodata chiar nu inteleg baietii Personaje 270847) . La scoala ma descurc foarte bine, materiile mele preferate sunt biologia si geografia, obtionalurile toate Personaje 32798. Si....ooo da...sunt o actrita foarte , foarte buna, imi place sa mint uneori, niciodata nu ma dau de gol;)), mereu in pas cu moda si tot timpul nebuna care face atmosfera sa se incinga la party-uri... Asa sunt eu si n-o sa ma schimb niciodata , fie ca la altii le place sau nu Personaje 32798
P.S. O urasc pe Selena, prea multe fite pe capul ei, ne uram de mici....

Poze cu mine:

Personaje Maite_Perroni_

Personaje 13219

Personaje 123522306

Personaje X29b1t

Personaje 2964630079_34a590287e

Personaje 2dvpzj9


Ultima editare efectuata de catre ade` in Lun Aug 17, 2009 7:12 am, editata de 4 ori
Sus In jos
Kira
Best avatar
Best avatar
Kira


Concursuri castigate :
Personaje Left_bar_bleue9 / 1009 / 100Personaje Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Berbec Numarul mesajelor : 3371
Data de inscriere : 01/05/2009
Nume : -
Varsta : 30
Localizare : Vaslui

Personaje Empty
MesajSubiect: Re: Personaje   Personaje EmptyJoi Iul 09, 2009 3:33 am

Hello^^. Eu sunt Kassie Newman. Am 17 ani si am un frate Kellan. Ma inteleg bine cu el, dar uneori ne mai ciondanim. Am prieteni destuli, dar cele mai apropaite imi sunt Nicole si Jennifer. Imi fac prieteni usor, deoarece sunt o fire sociabila, zambareata si cu simtul umorului. Nu-mi place cand cineva ma minte sau ma barfeste. L-am remarcat pe Eric, dar cel mai bine ma inteleg cu Ryan, pe care il cunosc din copilarie si imi este ca un frate Personaje 767472.
poze:Personaje Hillary_Duff

Personaje HILLARY%20DUFF156725729Personaje Hilary-duff2


Ultima editare efectuata de catre d.i.a.n.a in Joi Iul 09, 2009 4:44 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Ilan<3
Miss Forum
Miss Forum
Ilan<3


Concursuri castigate :
Personaje Left_bar_bleue14 / 10014 / 100Personaje Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Berbec Numarul mesajelor : 13165
Data de inscriere : 14/04/2009
Nume : Irina Alexandra
Varsta : 32
Localizare : Tulcea

Personaje Empty
MesajSubiect: Re: Personaje   Personaje EmptyJoi Iul 09, 2009 6:36 am

Mark Grint:
Am 18 ani si sunt singur la parinti. Sunt cel mai popular baiat din scoala. Sunt un tip timid si intotdeauna glumesc cu toti prietenii. Am simtul umorului tin la gluma. Sunt prieten cu majoritatea persoanele.
Am remarcat-o pe Nicole.

Poze:

Personaje R10avb

Personaje 1txb8g
Sus In jos
Nyx
Robert Pa
Robert Pa
Nyx


Concursuri castigate :
Personaje Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Personaje Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Pesti Numarul mesajelor : 1777
Data de inscriere : 15/04/2009
Nume : crissy
Varsta : 30
Localizare : botosani

Personaje Empty
MesajSubiect: Re: Personaje   Personaje EmptyJoi Iul 09, 2009 11:43 am

Hi.. Eu sunt Andrew Felton si am 18 ani. Am un frate, pe Robert cu care ma inteleg super bine... Imi place sa cant si sunt un tip de treaba care se adapteaza usor in orice situatie. Si, ca orice baiat am remarcat o fata, pe Jenifer,iar cel mai bun prieten al meu este Ryan.

Cateva poze cu mine:

Personaje Drew-Seeley-drew-seeley-2355814-400-477

Personaje 167005

Personaje Drew_seeley-00003929-drewseeley8
Sus In jos
dienutza
Rob
Rob
dienutza


Concursuri castigate :
Personaje Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje Right_bar_bleue

Sex : feminin
Numarul mesajelor : 244
Data de inscriere : 26/06/2009

Personaje Empty
MesajSubiect: Re: Personaje   Personaje EmptyJoi Iul 09, 2009 8:43 pm

Buna... Numele meu este Lizzy Ying si am 16 ani. Sunt singura la parinti si nu stiu sigur daca mi-as mai dori un frate sau o sora. Prietenele mele cele mai bune sunt Roxanne si Rebecca , ma inteleg destul de bine si cu Jenifer. Imi place foarte mult sa dansez. Este talentul meu cel mai mare. Sunt o fire vesela mai tot timpul, prieteni imi fac foarte usor , pe care stiu sa-i apreciez , desigur. Un baiat dragut n-am observat inca, dar cine stie... Personaje 973986
Poze cu mine :

Personaje Selena-gomez-nyc-nc
Personaje Selena-gomez
Personaje SelenaGomez-01-big
Personaje Selena_gomez_tinkerbell_3-1.0.0.0x0.359x476
Sus In jos
Rux?!
Robert Pattinson
Robert Pattinson
Rux?!


Concursuri castigate :
Personaje Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Personaje Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Scorpion Numarul mesajelor : 10119
Data de inscriere : 17/04/2009
Varsta : 28
Localizare : Galati

Personaje Empty
MesajSubiect: Re: Personaje   Personaje EmptyJoi Iul 09, 2009 10:12 pm

Hello!Ma numesc Nicole Katery.Sunt o tipa populara,presedinta clubului de teatru,al consiliului elevilor si asa mai departe.Cele mai bune prietene ale mele sunt Kassie si Jenifer.
Culoarea mea favorita e rosu.
Sunt mereu in pas cu moda,niciodata nu raman "in urma"
Imi place muuult de tot Mark,foarte mutl,aaah,Mark,Mark,Mark.


Personaje Kristen_stewart7u8
Sus In jos
gothik_vamp

gothik_vamp


Concursuri castigate :
Personaje Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Varsator Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 28
Localizare : los angeles>:)

Personaje Empty
MesajSubiect: Re: Personaje   Personaje EmptyVin Iul 10, 2009 3:37 am

Hei.Sunt Rosalind Stewars si am 17 ani.Am un frate mai mic Emmett Personaje 32798 cu care ma inteleg super bine.Mama mea este solista intr`o formatie numita Numb 3 si in ultimii 2 ani am mers cu ea in turnee prin toata lumea,dar acum a hotarat ca ar trebui sa ne stabilim undeva..ma rog, pentru o perioada.Asa ca am ajuns aici.Imi fac repede prieteni, petru ca am simtul umorului si sunt o fire vesela aproape tot timpul,si cunosc cateva pers de aici, printre care Lizzy, Nicole,Robert,Matt si Kellan.Am un caine, Desastre Personaje 32798 pe care il iubest foarte mult si imi este alaturi mereu.Cant la tobe si la chitara, dar nu am voce deloc.Imi place albastrul si am o pasiune pentru masini.Inca nu am observat pe nimeni in mod special Personaje 279980

PozePersonaje Ashley-tisdale-4

Personaje AshleyTisdalePicture017 <--asta e mai recenta
Sus In jos
http://simply-creepy.hi5.com
Flutu`
Admin
Admin
Flutu`


Concursuri castigate :
Personaje Left_bar_bleue15 / 10015 / 100Personaje Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Gemeni Numarul mesajelor : 7332
Data de inscriere : 14/04/2009
Nume : Flutu`
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Personaje Empty
MesajSubiect: Re: Personaje   Personaje EmptySam Iul 11, 2009 2:18 am

Hey!
Bine ati vebnit in lumea mea.
Ma numesc Eric Compton. Am 18 ani. Stiu majoratul, varsta la care deja nu mai esti considerat un pustiu. Mda, sincer nu ma deranja sa fiu mai mic, batranetea nu ma incant la fel cum nici trecerea anilor.
Viata mea e foarte incurcata. Fetele mereu statea pe capul meu in oras, dar acum ca m-am reintors la scoala, ei bine, chiar nu mai scap de ele.
Personaje Kellan11
Ca fotomodel apar in diferite reviste si shouri TV, dar faptul ca in copilarie am jucat in diferite filme, imi ofera o popularitate si mai mare la adolescentele de varsta mea.
Studiile mereu au fost pe primul loc pentru mine, chiar daca sunt primul la iesirile in oras, imi stiu prioritatile. Lucrez ca fotomodel doar de placere, e ca un hobby pentru mine, sincer nu am crezut ca voi ajunge asa de departe atunci cand m-am angajat. Acum lucrez la sala ca sa ma mentin in forma, desi mancarea nu prea inseamna mult pentru mine. Nu exagerez cand vine vorba de mancare, dar nici nu o elimin total din viata mea, probabil ca mananc asa din obisnuinta, atunci cand lucrezi ca fotomodel unele lucruri devin ceva normal.
Personaje Kellan12
Intre munca si scoala, timpul ramas liber il petrec cu prietenii.
Desi am atatea fete dupa mine pana acum niciuna nu mi- sarit in ochi, nu sunt genul de baiat care umbla cu maimulte deodata sau care le da iluzii false.
In materie de fete nu am avut niciodata pretentii, nu poti sti niciodata cand te loveste iubirea, de aceea prefer mereu sa nu spun ca-miplac fetele are sunt ca X si apoi sa ma indragostesc de alt gen de fata.
Kassie m-a impresionat destul de mult prin compartamentul ei, imi place ca ea ma considera doar un simplu baiat ca si toti ceilalti, si nu sunt fotomodelul celebru si foarte in top.
Personaje 31423610
Nu multi din scoala au reusit sa treaca peste faptul ca sunt celebru si sa ma lase sa ma integrez in scoala ca un simplu elev. Prietenii mei sunt doar aceia care au reusit sa treaca peste popularitate si sa ma vada ca un om oarecare.
Familia mea mereu ma sustinut in cariera.
Am o sora mai mica cu un an ca mine, care acum invata la acelasi liceu ca mine, hmm defapt ea a intrat la liceul asta cu un an inaintea mea, cand eu eram ocupat cu slujba. Jenifer, a reusit sa se ontegreze din prima, iar faptul ca-si face foarte usor prieteni a ajutat-o enorm.
Personaje May-4710
Acum prefer sa-mi vad de studii si poate sa reusesc sa ma pastrez si in cariera mea ca fotomodel.
Personaje Kellan13
Sus In jos
http://alexutzz-butterfly.blogspot.com/
Angel
Robert Pattins
Robert Pattins
Angel


Concursuri castigate :
Personaje Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Personaje Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Rac Numarul mesajelor : 4540
Data de inscriere : 07/06/2009
Nume : Treaba mea Very Happy
Varsta : 26
Localizare : In fata pc-ului .

Personaje Empty
MesajSubiect: Re: Personaje   Personaje EmptyLun Aug 17, 2009 6:23 am

Buna... Numele meu este Rebeca Robert, am 16 ani si locuiesc in Los Angeles. Sunt o fata de fire vesela mai tot timpul, increzatoare in ideile mele , dar ii ascult si pe celalti de asemenea. Nu-mi place sa fiu diferita de ceilalti, nu-mi place sa am un stil aparte, sa fiu considerata o ciudata. Imi place sa am prieteni MUUULTII prieteni si asta nu e o problema, reusesc sa mi-i fac foarte usor, dar doar pe cei care sunt de incredere Personaje 32798 Ma ocupa foarte mult muzica...Mi-am descoperit vocea la 14 ani, pana atunci nu m-am apucat de asa ceva, nici n-am incercat. Cele mai bune prietene ale mele sunt Lizzy si Roxanne . Ma inteleg destul de bina si cu celelalte fete: Kassie, Nicole , Jenifer....dar ele raman BFF-urile mele pentru totdeauna ...Sper!! Personaje 32798

Cateva poze cu mine:

Personaje Taylor_swift

Personaje Taylor-swift-teardrops-on-my-guitar

Personaje Taylor-Swift-b10

Personaje Taylor-swift-sexy-photo-shoot-5

Personaje Taylor-swift-and-lei-clothing
Sus In jos
vampire*dreamer
Robert Pattins
Robert Pattins
vampire*dreamer


Concursuri castigate :
Personaje Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Personaje Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Berbec Numarul mesajelor : 4833
Data de inscriere : 15/04/2009
Varsta : 28
Localizare : galati

Personaje Empty
MesajSubiect: Re: Personaje   Personaje EmptyLun Aug 24, 2009 1:20 am

Hello! Numele meu e Roxanne White si am 16 ani. Anul asta tocmai am devenit redactorul revistei scolii dar cum nu mi'am inceput inca lucrul, habar n'am cine mai e pe acolo. Sunt o fata destul de buna la scoala, ceea ce m-ar putea face sa par plictisitoare sau tocilara, dar cine ma cunoaste stie ca nu e deloc asa si sunt chiar destul de ticnita daca ma lasati. Spre deosebire de ceilalti, care au talent muzical, sunt fotomodele, vedete etc., eu ma pricep la scris si la pictura, dar asta nu ma face mai putin nebuna decat sunt. Cu baietii ma inteleg destul de bine in general, desi inca nu am remarcat pe nimeni. Ma inteleg bine cu mai toate fetele si sunt foarte glumeata, iar cele mai bune prietene ale mele sunt Lizzy si Rebeca. Si...cam atat deocamdata.

Personaje Demi
Personaje Demi-lovato
Personaje Demi-lovato
Personaje Demi-lovato-smiles
Personaje Demi-lovato-20080716-437503
Personaje 29c75tf
Personaje Demi-Lovato-d06
Personaje Demi-lovato-here-we-go-again20281829
Personaje Demi-lovato
Sus In jos
Angel
Robert Pattins
Robert Pattins
Angel


Concursuri castigate :
Personaje Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Personaje Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Rac Numarul mesajelor : 4540
Data de inscriere : 07/06/2009
Nume : Treaba mea Very Happy
Varsta : 26
Localizare : In fata pc-ului .

Personaje Empty
MesajSubiect: Re: Personaje   Personaje EmptyLun Aug 24, 2009 5:38 am

Buna Roxy Personaje 474846
Sus In jos
vampire*dreamer
Robert Pattins
Robert Pattins
vampire*dreamer


Concursuri castigate :
Personaje Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Personaje Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Berbec Numarul mesajelor : 4833
Data de inscriere : 15/04/2009
Varsta : 28
Localizare : galati

Personaje Empty
MesajSubiect: Re: Personaje   Personaje EmptyLun Aug 24, 2009 3:18 pm

salut becy dar cam am impresia ca discutia asta s-ar purta pe alt undeva...apropo, vii la revista scolii? Personaje 270847
si acum back pana nu ne decapiteaza careva
Sus In jos
Angel
Robert Pattins
Robert Pattins
Angel


Concursuri castigate :
Personaje Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Personaje Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Rac Numarul mesajelor : 4540
Data de inscriere : 07/06/2009
Nume : Treaba mea Very Happy
Varsta : 26
Localizare : In fata pc-ului .

Personaje Empty
MesajSubiect: Re: Personaje   Personaje EmptyLun Aug 24, 2009 4:53 pm

hay la cafenea si mai vorbim Wink
Sus In jos
Rux?!
Robert Pattinson
Robert Pattinson
Rux?!


Concursuri castigate :
Personaje Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Personaje Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Scorpion Numarul mesajelor : 10119
Data de inscriere : 17/04/2009
Varsta : 28
Localizare : Galati

Personaje Empty
MesajSubiect: Re: Personaje   Personaje EmptyLun Aug 24, 2009 5:10 pm

Haidi bai,nu ma vizaaa:-w Personaje 28471
Sus In jos
deea
Robe
Robe
deea


Concursuri castigate :
Personaje Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Leu Numarul mesajelor : 538
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 29
Localizare : resita

Personaje Empty
MesajSubiect: Re: Personaje   Personaje EmptyMier Aug 26, 2009 4:35 am

Buna, my name is Rosalie Diaz si am 16 ani. Chiar daca sunt singura la parinti nu duc dorul de vreo sora sau vreun frate. Sunt o fire mai rebela, poate si putin nebuna de felul meu.Imi place sa ma distrez la maxim ori de cate ori am ocazia, chiar si in timpul orelor daca se poate. Profesorii mi-au parut dintotdeauna plictisitori iar orele lor si mai plictisitoare. Datorita nebuniei mele ma inteleg foarte bine cu Jenifer.
Cu baietii ma inteleg foarte bine, glumim si alte chestii. Imi place sa ma aranjez mai tot timpul, sunt mereu cu capul in oglinda,nu am mai despart de ea, am chiar si una mica in geanta pe care o port cu mine. Am o pasiune foarte mare pentru flori, deaceea gradina mea e plina cu asa ceva. Iubesc in mod special trandafirii visinii care bat spre negru.
Un baiat dragut am remarcat, dar se pare ca e luat de altcineva.. Ryan e numele lui, dar cine stie.
poze cu mine :

Personaje Vanessa-hudgens
Personaje Vanessa_hudgens
Personaje Vanessa_hudgens_big_7
Personaje Vanessa_hudgens
Personaje Vanessa_hudgens
Sus In jos
Akane

Akane


Concursuri castigate :
Personaje Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Scorpion Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 28/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Piatra Neamt

Personaje Empty
MesajSubiect: Re: Personaje   Personaje EmptyVin Aug 28, 2009 9:13 pm

Salut! Ma numesc Jake Mill si am 16 ani, sunt singur la parinti si mi se pare super, daca as avea vreun frate sau sora cu siguranta mas certa toata ziua cu el/ea Personaje 270847 . Imi place sa-mi fac prieteni noi, sa merg la petreceri, sa calatoresc si sa cant la chitara in timpul liber. Imi place foarte mult sa cant.Fetele de aici suntfoarte dragute si frumoase foc Shocked , cu baietii ma inteleg bine, mai ales cu Andrew si Ryan, iar dintre fete, am remarcato pe Rosalie.
Poze cu mine:
Personaje 1085vfq
Personaje Molg5
Personaje 2581h61
Personaje Fvhdf8
Personaje 2lizako
Sus In jos
Madss`
Ro
Ro
Madss`


Concursuri castigate :
Personaje Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Capricorn Numarul mesajelor : 111
Data de inscriere : 02/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Pluto

Personaje Empty
MesajSubiect: Re: Personaje   Personaje EmptyJoi Sept 03, 2009 2:12 am

Buna ! Sunt Matt Yang si am 16 ani . Tocmai m-am mutat aici .Imi place sa dansez si sa ma distrez. Nu am neaparat un cel mai bun prieten dar ma inteleg bine cu toti .Nu pot spune ca am remarcat o fata...sunt mai multe dragute..

Poze cu mine :

taylor lautner Pictures, Images and Photos

&quot;hey there&quot; jacob black Pictures, Images and Photos

taylor lautner Pictures, Images and Photos
Sus In jos
cory^_^
Rob
Rob
cory^_^


Concursuri castigate :
Personaje Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje Right_bar_bleue

Sex : feminin
Zodiac : Taur Numarul mesajelor : 269
Data de inscriere : 25/07/2009
Nume : vampire*dreamer
Varsta : 28
Localizare : italia :D

Personaje Empty
MesajSubiect: Re: Personaje   Personaje EmptyJoi Sept 03, 2009 11:46 pm

Hi! Sunt robert felton si am 18 ani, ma inteleg foarte bine cu fratele meu, insa in ultima vreme nu am mai vorbit deoarece am fost plecat intr-o calatorie prin Europa. Hobby-uri multe nu am, sunt deschis la sugestii Very Happy
Am fost coleg de scoala in clasele 7 si 8 cu Roxanne, de aceea fata ma stie, si am remarcat-o pe Rosalie. In rest o sa vedem.
Personaje 2265978338_fb6d4ca9f9
Personaje Main.php?g2_view=core
Personaje 500001534_a4bb3957-77fa-4e1d-b087-4fa1f035067f-jackson-rathbone-2
Personaje Jackson%20Rathbone-ALO-036828
Personaje 3264745
Sus In jos
Continut sponsorizat





Personaje Empty
MesajSubiect: Re: Personaje   Personaje Empty

Sus In jos
 
Personaje
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personaje
» Repartizare personaje
» Repartizare personaje

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Robert Pattinson Romania :: Backstage :: Subiecte inchise :: Role play-
Mergi direct la: